MENU
Головна » 2017 » Декабрь » 7 » День Збройних Сил України
11:25
День Збройних Сил України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про День Збройних Сил України» від 19.11.1993 № 3528-XII, на виконання Регіонального плану заходів із увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року у Донецькій області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23.11.2015 № 669, з метою підвищення престижу військової служби, виховання дітей та учнівської молоді регіону на прикладі подвигу воїнів, у загальноосвітніх навчальних закладах міста Добропілля 6 грудня 2017 року були проведені заходи урочистого, меморіального, інформаційно-просвітницького характеру до Дня Збройних Сил України, а саме:

1. Тематичні уроки з предмету «Захист Вітчизни» для учнів 10-11 класів з тактичної, вогневої підготовки, основ медичних знань і допомоги.

2. Виховні години «Збройні Сили України на сучасному етапі» для учнів 1-11 класів за участю військовослужбовців.

3. Військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України.

Вітаємо всіх учасників цих заходів зі святом та приєднуємось до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців. Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди! Підтримки бойових товаришів та рідних, віри у справедливість та щасливе майбутнє нашої країни

Переглядів: 82 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz