MENU
Головна » 2018 » Май » 15 » 15 травня – Міжнародний день сім’ї! Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся.
15:18
15 травня – Міжнародний день сім’ї! Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся.

«Родина, як зірка єдина»

Сім’я, родина, рід –

Які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина-

Міцніша стане наша Україна.

15 травня – Міжнародний день сім’ї!

Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся.

Сьогодні наша країна відзначає Міжнародний день сім'ї - день наших з Вами родин. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Мати – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.

Саме сьогодні, в нашому садочку №36 «Пролісок» пройшли тематичні заняття, де дошкільнята з задоволенням ділилися традиціями своєї родини, розповідали прислів’я, вірші про маму й тата і всіх рідних. А під час святкового заходу на тему «Родина, як зірка єдина!» малюки прослухали чудову пісню у виконанні Маши Євженко та її матусі, виконували запальні таночки та грали в цікаві ігри. Наш дитячий садочок – одна велика, дружня родина. А як відомо:

Сім’я, родина — це велике диво,
Там є любов і ласка, і тепло.
Там дітям затишно і радісно, й щасливо,
Тепер у нас і завжди так було.

Переглядів: 123 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz