MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 24 » «Афлатот» мандрує дошкіллям Донеччини
19:12
«Афлатот» мандрує дошкіллям Донеччини

Чергове засідання Обласної школи новаторства керівних, методичних та педагогічних працівників Донецької області за темою «Формування основ фінансової та соціальної освіти дошкільників за програмою «Афлатот» відбулося в м.Краматорську на базі ДНЗ № 91 «Лісова казка». Вихователі м. Добропілля Сліпченко О.М. (ДНЗ №35), Ковтік А.С. (НВК №4) та методист методичного кабінету Героєва В.І. стали учасниками заходу в числі 53 педагогів з міст та районів області, які давно чекали на таку тему, адже назва «Афлатот» не один місяць викликала зацікавлення, а програма – бажання апробувати її у своїй практиці.

  • Школи проходило у формі навчально-методичного семінару, протягом якого учасники не лише знайомилися з програмою соціальної та фінансової освіти для дітей 3-7 років «Афлатот», теорією питання, а й із презентаціями досвіду роботи базових ДНЗ області, брали безпосередню участь в іграх, разом співали та водили хороводи.

Стягунова О. О., завідувач відділу дошкільної освіти Донецького облІППО, кандидат педагогічних наук, відкрила роботу школи усталеним ритуалом та представила програму «Афлатот». Упродовж заходу цікаво працювала педагогічна майстерня: Вакульчук Л. А., вихователь ДНЗ № 91, показала напрацювання в роботі з дітьми та заняття в середній групі за програмою «Афлатот», провели відеоекскурсію дошкільним закладом «Створення розвивального середовища з метою реалізації програми «Афлатот» та розкрили секрети роботи з батьківською спільнотою. Викликали шквал емоцій у присутніх, представлені педагогами ДНЗ №55 м.Покровська лепбуків та лепбоксу, що реалізуються в межах програми соціальної та фінансової освіти «Афлатот» у ДНЗ, та презентація «Скарбнички ігор Афлатуна» – головного героя програми.

Засмідання завершилося виготовленням спільного колажу «Що ми дізналися про Афлатот», відзначивши високий рівень організації та проведення заходу. Учасники ДНЗ Добропілля привезли у свої педагогічні колективи маленьких Афлотунчиків – іскорки, які запалять вогонь педагогічної творчості, допоможуть сформувати в малюків не тільки основи соціальної та фінансової освіти, а й ті життєві компетенції, які дозволять їм бути справжніми громадянами щасливої України.

 

Переглядів: 180 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz