MENU
Головна » 2017 » Февраль » 24 » Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ЗОШ № 19+фото
08:02
Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ЗОШ № 19+фото

В рамках акціі «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 22 лютого в Добропільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 19 відбулась зустріч представників 19 державного пожежно-рятувального загону  Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області з учнями 4-6 класів.

Основною метою, яку переслідували візитери, стало привернення уваги дітей до своєї особистої безпеки, адже дуже важливо навчити підростаюче покоління, як необхідно діяти та що необхідно робити у разі надзвичайної ситуації,  особливо, коли небезпека застала зненацька.

Гості за допомогою мультфільмів нагадали дітям елементарні правила поведінки під час виникнення пожежі, а також звернули увагу на причини виникнення небезпечних ситуацій у квартирах та будинках.

Основною метою, яку переслідували візитери, стало привернення уваги дітей до своєї особистої безпеки, адже дуже важливо навчити підростаюче покоління, як необхідно діяти та що необхідно робити у разі надзвичайної ситуації, особливо, коли небезпека застала зненацька.

Рятувальники продемонстрували, яким способом можна винести постраждалого із небезпечного приміщення, а також показали рятувальний костюм, який витримує високі температури

Дуже цікаво дітям було побачити справжню рятувальну машину з ії обладнанням, потримати в руках справжній вогнегасник і побачити його в дії!

Ми дуже вдячні за цікаву и корисну зустріч!

...
Переглядів: 117 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz