MENU
Головна » 2018 » Сентябрь » 21 » Білицький КЗЗСО №8, "День миру"
11:54
Білицький КЗЗСО №8, "День миру"

21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний День миру. З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню.

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

В Білицькому КЗЗСО№8 було проведено ряд заходів до Дня миру: створення колажу «Літайте голуби із миром», години спілкування «Мир на землі-радість у родині» та «За мир у всьому світі», урок миру «Мир усім дітям планети», створення кластеру «Птах миру», перегляд презентації до міжнародного дня Миру, флеш-моб «Ми за мир!», а також майстер-клас «Голуб в родину-неси радість миру». Тож нехай буде миру - мир!


 
Переглядів: 31 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz