MENU
Головна » 2018 » Ноябрь » 19 » Бізіборд - як засіб розвитку дітей молодшого дошкільного віку в ЗДО №27 "Ромашка"
22:09
Бізіборд - як засіб розвитку дітей молодшого дошкільного віку в ЗДО №27 "Ромашка"

Організовуючи ігрову діяльність вихованців молодшого віку ЗДО №27 «Ромашка», вихователі груп «Чомусики» (Жарова Н.В., Щур І.О.) та «Веселка» (Матяш Л.С., Насонова О.Ф.) прагнули знайти щось нове, нетрадиційне для занять з дітьми, активізувати бажання пізнавати, розвивати продуктивну діяльність малюків. Найцікавішою з нових ігрових технологій для дошкільнят нам здалася ідея створення бізіборда.

Бізіборди (busy board) - розвиваюча дошка (стенд, модуль) зі всілякими кнопками, вимикачами, гачками та іншими маленькими «небезпеками», які дитині чіпати зазвичай заборонено - це не просто модне віяння. Це корисні ігри на посидючість, уважність, вміння концентруватися, розвиток мислення та мозкової активності.

Італійський педагог Марія Мотессорі, відома своїми нетривіальними методиками розвитку, що мають успіх у всьому світі, першою подала ідею навчати дітей через знайомство з предметами.

Використовуючи в роботі бізіборд, ми даємо можливість кожному малюку проявити свою індивідуальність і особистісні якості, а педагогу - включитися в активну співтворчість з вихованцями, тим самим, розширювати і поповнювати свої професійні якості.

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що з використанням бізіборда у дітей підвищується бажання взаємодіяти один з одним, а спілкування і взаємодія наповнюються новим, актуальним і цікавим змістом


 
Переглядів: 74 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz