MENU
Головна » 2018 » Сентябрь » 25 » Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів
12:44
Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів

З 19 по 23 вересня 2018 року у місті Селидове пройшов Чемпіонат Донецької області з боксу серед юніорів. Команду ДЮСШ відділу освіти Добропільської міської ради представляли вихованці тренерів-викладачів- Олександра Миронюка та Олександра Михалко. В результаті проведених боїв місця розподілились наступним чином:

І місце – Іван Джура (в.г. до 66 кг.), Іван Перекотій (в.к. до 80 кг.)-тренер О.Миронюк, Єгор Артьомов ((в.г. до 52 кг.), Данило Артьомов (в.г. до 54 кг.)-тренер О.Михалко.

ІІ місце – Богдан Дегтерев (в.г. до 63 кг.), Клим Горенков (в.г. до 80 кг.), Олександр Єрохін (в.г. до 54 кг.), Костянтин Кучик (в.г. до 60 кг.) – тренер О.Миронюк, Данило Портянський (в.г. до 32 кг.)- тренер О.Михалко.

Хочеться відзначити, що рішенням всієї суддівської бригади цього Чемпіонату кращим боксером серед юніорів був визнаний наш вихованець – Іван Джура.

Паралельно цих змагань проходив турнір з боксу, де також змагався вихованець тренера Олександра Миронюка – Гліб Корнев. Він виборов І місце (в.г. до 46 кг.).

Вітаємо вихованців та їх наставників з гарним вступом та бажаємо нових перемог!


 
Переглядів: 39 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz