MENU
Головна » 2017 » Март » 17 » «Дайджест думок» освітян Добропілля + ФОТО
15:42
«Дайджест думок» освітян Добропілля + ФОТО

«Дайджест думок» освітян Добропілля

17.03.2017р. о 10.00 год. в актовій залі відділу освіти проводилося обговорення регіональної програми «ОСВІТА ДОНЕЧЧИНИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ВИМІРІ. 2017-2020 РОКИ» в форматі «Дайджесту думок».

У заході прийняли участь 44 особи: представники громадських організацій «Центру  муніципального розвитку” , “Ми є”, “Батьківського комітету”, газети  “Новий шлях”  міста Добропілля, працівники відділу освіти, керівники та педагоги навчально-виховних закладів.

Робота почалася з привітання начальника відділу освіти Інни Кальченко, яка наголосила на важливості обговорення цього документа. Завідувач методичного кабінету Наталія Курдя акцентувала увагу на основних аспектах запропонованого проекту. Зазначила, що в основу програми покладено державні стратегії та основні напрями розвитку освіти ХХІ століття, визначені «Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», концептуальними засадами реформування середньої освіти «Нова українська школа», іншими сучасними державними та регіональними нормативними документами. Обговорення напрямків  Програми проходило в робочих групах. Особливо жваву дискусію викликали проекти стосовно змін в освіті 2.1 «Дошкільна освіта» , 2.2.   «Нова українська школа» та 2.5. «Мовна освіта».

  Результат  – пропозиції та зауваження щодо розвитку освіти в місті.

Обговорення цього документу буде продовжуватися на сайтах відділу освіти та методичного кабінету. Пропонуємо прийняти активну участь.

...
Переглядів: 110 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz