MENU
Головна » 2018 » Сентябрь » 11 » День фізкультурника в дитячому садку № 13 «Світлячок» м. Білицьке
08:44
День фізкультурника в дитячому садку № 13 «Світлячок» м. Білицьке

 7 вересня 2018 року в дитячому садку № 13 «Світлячок» м. Білицьке відзначали День фізкультурника!

  Вихованці старшої групи відвідали Палац спорту, де тренер з баскетболу Жукотська Л.Б. розповіла, 

якими складними елементами наповнена спортивна гра баскетбол. Всі хлопчики і дівчатка спробували самі виконати елементи баскетболу.

   Також діти зустрілися з членом збірні ветеранів з футболу Назаровим Олександром, який провів майстер - клас з хлопчиками. Він разом з дітьми зробив розминку, показав кілька вправ на координацію, на орієнтування по полю і передачу м'яча, а так само удари по воротах. У запалі азарту діти не поступалися нікому! Юні футболісти отримали хороший досвід і дуже багато пообіцяли один одному записатися на футбол!

  У другій половині дня до малюків завітав член команди олімпійського резерву з боксу наш випускник Малій Давид. Він розповів дітям що спорт - це праця, дисципліна, радість перемоги  і прикрість програшу. Він побажав дітям здоров'я і знайти свій улюблений вид спорту і на останок  подарував свої перші боксерські рукавички і грушу.

Всі заходи були насичені руховою активністю дітей, сміхом, радістю і веселощами. Діти отримали великий заряд енергії і відмінний настрій на весь навчальний рік!


 
Переглядів: 47 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz