MENU
Головна » 2017 » Май » 13 » День пам'яті та примирення в Білозерському професійному гірничому ліцеї
09:52
День пам'яті та примирення в Білозерському професійному гірничому ліцеї

І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

День пам'яті та примирення. В цей день в усій Україні згадують про загиблих у Другій світовій війні, дякують їм за те, що ми живі. У цей день у Білозерському професійному гірничому ліцеї під гаслом «Пам'ятаємо! Перемагаємо!» було проведено низку заходів, де звучала тематика пам'яті всіх, хто загинув у тій страшній війні. Ранок розпочався з урочистої радіолінійки «Ніколи знову…». На якийсь час кожен з учнів поринув в інший світ – болю і втрат, розпачу і горя, звитяги і мужності, надії і перемоги. Воєнні пісні, поезії й скупі слова воєнної статистики проймали свідомість кожного, закарбувалися у пам'яті.

Учні ліцею прийняли участь у традиційному міському огляді - конкурсі солдатської пісні і строю «Марш бойового братства» серед навчальних закладів міста. В якому представляли рід військ - морські піхотинці. Разом із мешканцями міста пройшли факельною ходою до меморіалу «Скорботна мати». Біля меморіалу лунали пісні за участі учнів ліцею Бєз’янова Єгора та Ісаєва Володимира.

Традиційно 9 травня учні та працівники ліцею прийняли участь у покладанні квіті до пам’ятнику загиблих воїнів. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни, любов до Батьківщини і бажання бачити її незалежною та квітучою.

Переглядів: 77 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz