MENU
Головна » 2018 » Январь » 22 » День Соборності України
13:45
День Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно -Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в освітніх закладах Добропільської міської ради  проходять  заходи  інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

 «Моя Україна – єдина і неподільна» - цій темі присвячують  Уроки пам’яті, виховні години, виступи лекторських груп «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави».

Дослідження проблем становлення незалежної демократичної держави в Україні обговорюються сьогодні  в історичних секціях шкільних наукових товариств, на тематичних конференціях, круглих столах, присвячених історії національно-визвольної боротьби початку ХХ століття в Україні «Великий день єднання», «До тебе, рідна Україно, серцем лину».

  В освітніх закладах проходять тематичні конкурси малюнків, виставки у шкільних бібліотеках, «Я славлю свою рідну Україну», організовано  виставки фотофактів  та перегляд  документального фільму «Акт злуки».

Переглядів: 54 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz