MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 5 » Дитячий туризм в системі фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільного навчального закладу+фото
08:21
Дитячий туризм в системі фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільного навчального закладу+фото

Згідно плану роботи методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради проведено виїзний семінар для керівників дошкільних навчальних закладів м.Добропілля з проблеми «Дитячий туризм в системі фізкультурно-оздоровчої роботи дошкільного закладу» (відповідальний ДНЗ №16 «Берізка», завідувач Верещака О.Ю.).

            Методист методичного кабінету Героєва В.І. розкрила концептуальні засади та  наголосила на важливості використання дитячого туризму як засобу реалізації оздоровчих завдань фізичного виховання дошкільників відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти і Нової української школи.

              Завідувач ДНЗ №16 Верещака О.Ю. презентувала наробки з досвіду роботи дошкільного закладу  з дитячого туризму  як реальної можливості проведення в ДНЗ підготовки дітей до школи і до життя; виховання любові до природи, рідного краю, Батьківщини.

Присутнім керівникам закладів була запропонована інтерактивна практична робота з впровадження туризму «Квест по-сучасному або Сюрприз по-старому» ( вих. Сорокіна О.О., Камінська Ю.В., Вініченко Т.С.), що надало можливості педагогам проявити себе в різних формах роботи з фізкультурно-оздоровчого напрямку.

Свій досвід роботи за темою «Нехай земля квітує всюди  - природу збережімо, люди!». Освіта для сталого розвитку – новий напрям у сучасній освіті»  представили керівники ДНЗ №9   Бабенко О.О. та Лук'ян Т.М.

Практична робота засідання МО «Практика ранкових зустрічей як стратегія розвитку дитячої спільноти» з досвіду роботи ДНЗ №35 «Казка» (завідувач Терновська О.В.,  вихователь-методист Гринцова О.В.) викликала жвавий інтерес   у присутніх та бажання впроваджувати цю практику в своїх закладах освіти.

Мальцева І.А., спеціаліст відділу освіти, підвела підсумки роботи семінару та запропонувала методичні рекомендації щодо підвищення мотивації керівників з впровадження  даної проблеми в дошкільних навчальних закладах м.Добропілля.

     На семінарі були створені умови для активного обміну досвідом роботи з питань фізкультурно-оздоровчої роботи в дружній та теплій атмосфері.

 

Переглядів: 158 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz