MENU
Головна » 2018 » Февраль » 5 » ДЮО "Грані добра" Білицька ЗОШ №8, День водно-болотных угідь
20:00
ДЮО "Грані добра" Білицька ЗОШ №8, День водно-болотных угідь

Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається 2 лютого для того, щоб привернути увагу та поширити інформацію про цінність водно - болотних угідь для людства і планети. Саме в цей день у 1971 році в іранському місті Рамсар відбулось прийняття Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головних чином як середовища існування водоплавних птахів. Уперше Всесвітній день водно-болотних угідь відзначили у 1997 році.

У 2018 році за пропозицією Секретаріату Рамсарської конвенції Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під девізом «Водно-болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

З нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь у Білицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8 було проведено цикл заходів, спрямованих на підвищення обізнаності учасників освітнього процесу з питань необхідності збереження водно-болотних угідь.

Основною метою заходів є підкреслення важливості екосистем водно-болотних угідь для підтримання безпечного навколишнього середовища в містах та населених пунктах України.

Для учнів молодшої школи було проведено Екологічну годину «Збережемо водно-болотні угіддя України.» та Виховні години «Червона книга водно-болотних угідь України.», «На сторожі водно-болотних угідь України.». Учні 4 та 8 класів багато цікавого дізнались у Природознавчій вітальні «В гостях у водних мешканців України.» Учні 5-7 класів перегорнули сторінки Усного журналу з теми «Водно-болотні ресурси України.». Учні 9 класу провели Годину спілкування з теми «Червона книга водоймищ України.». А випускники( 11 клас) організували засідання круглого столу на тему «Вода має бути чистою.»

Переглядів: 108 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz