MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 11 » ДЮО "Грані добра" Білицька ЗОШ № 8 "День захисника України"
14:25
ДЮО "Грані добра" Білицька ЗОШ № 8 "День захисника України"

Ми щасливі,що народилися й живемо на чудовій, мальовничій землі. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були відчуваємо поклик рідної землі. Пишаємося тим,що випускники нашої школи мають статус учасника бойових дій - це Проценко Олександр та Панкін Дмитро. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок,спокій близьких у ваших надійних, сильних руках.

 До Дня захисника України в Білицькій ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Добропільської міської ради було проведено уроки мужності «З Україною в серці» в 3-му, «З відданістю  Україні в серці» 6-му та 7-му класах. Усний журнал «Ми - українці»  -  для наших наймолодших школярів. «Юні козачата» позмагалися на спортивному святі 2-го класники і не менш жваво та активно пройшло свято «Козацькі розваги» в 4-му класі, найстарші «козачата»,учні 9-го класу позмагалися на святі «Від юного козака до майбутнього олімпійця». 5-ти класники відвідали урок-спогад «Слава, тобі, козаче!» На годиною спілкування «Україна від козацьких років до сьогодення» було згадано багатьох Українських героїв у 8-му класі. Для випускників, 11-го класу, провели урок патріотизму «Покрова – свято козацьке». 12 жовтня відбудеться сумісне свято зі школою № 11 «А ми тую козацькую славу збережемо».

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом,напоїти водою зі своїх джерел, але захистити не може. Тому це святий обов’язок тих хто живе, хто користується усіма її дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок,ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Зі святом всіх Укоаїнців!!!

Переглядів: 134 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz