MENU
Головна » 2018 » Май » 17 » До Міжнародного дня сім’ї
13:56
До Міжнародного дня сім’ї

В рамках тематичних інформаційно-просвітницьких заходів до Міжнародного дня сім’ї, який щорічно відзначається 15 травня (резолюція Генеральної Асамблеї ООН від 20.09.2013 р.) в м. Покровську в НВК №1 пройшов обласний семінар-практикум «Інноваційні підходи до духовно-морального виховання особистості», представниками якого від м.Добропілля були Героєва В.І., методист методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради, Кузьмініч Л.О., керівник гуртка «Християнська етика» НВК № 4 та Андрушків Г.Ф., завідувач ЗДО №36 «Пролісок».

Рибалко Л.Д., методист відділу національного виховання та суспільних дисциплін Донецького облІППО, презентувала проект «Освіта та духовний розвиток особистості», вручила Грамоти та Подяки переможцям і учасникам обласних заходів морально-духовного спрямування.

Андрушків Г.Ф., переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Учитель (вихователь) року з предметів духовно-морального спрямування -2018»., провела майстер-клас та поділилась враженнями від конкурсу, що відбувся в м. Острог.

Педагоги закладів освіти стали активними учасниками заходу, спрямованому на формування сімейних цінностей, у майстер-класах: розгадуванні кросвордів, оформленні творчих плакатів, за якими потім складали розповіді.

Маємо надію, що подібні заходи будуть впливатимуть на збереження родинних цінностей, традиційних для українського народу: подружня вірність, піклування батьків про дітей, піклування та пошана дітей про старших, злагода та довір’я між членами сім’ї тощо.

Переглядів: 90 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz