MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 10 » Добропільська переможниця конкурсу «Мама Героя»
18:02
Добропільська переможниця конкурсу «Мама Героя»

У Всеукраїнському конкурсі літературних творів серед старшокласників «Мама Героя», яке організувало об’єднання українок «Яворина» за підтримки ВО «Свобода», узяли участь діти з усіх куточків України. Щиро та натхненно вони писали про долі своїх сучасників, долі справжніх патріотів, про їхніх матерів, які зуміли виховати відданих Батьківщині звитяжців.

        Одне із перших місць у конкурсі здобула учениця 11-го класу Добропільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 – дошкільний  навчальний заклад» Тищенко Орина. Героями її твору стали випускник  школи Федишин Дмитро, який після закінчення Слов`янського авіаційного коледжу зі зброєю в руках узявся боронити рідну землю, та його ненька Олена Валеріївна –  неймовірно добра, красива та мудра жінка зі стійкою життєвою позицією. Зворушлива історія, розказана Ориною про патріотично налаштованих земляків, вразила авторитетне журі, у складі якого були знані журналісти, відомі письменники, досвідчені вчителі. Почуття  національної гідності дівчини з Донбасу, її бажання долучитися до розбудови України, вправне володіння словом і вміння висловити своє непідробне вболівання за долю рідного краю та його оборонців, знайшли відгук у багатьох серцях і виділили її роботу з-поміж 524 інших, не менш хвилюючих та драматичних.

         Нещодавно до Орини завітав Кравецький Юрій, голова місцевого осередку, командир легіону «Свобода» у Донецькій області,  і вручив диплом переможця Всеукраїнського конкурсу та грошову винагороду. Він щиро подякував батькам за виховання талановитої доньки, гідної українки. А наприкінці серпня в стінах рідної школи відбулася зустріч авторки твору, тепер уже студентки Київської академії соціальних відносин і туризму,  із героєм її есе - десантником Дмитром, який, отримавши коротку відпустку, навідався до батьків.

         Зустріч  активних небайдужих молодих добропільців виявилася неймовірно  зворушливою. Особливе піднесення викликало  рішення Орини передати свою грошову винагороду молодому воїнові. Присутні побажали талановитій дівчині нових творчих злетів, а Дмитру – успішного проходження служби.

 

Переглядів: 136 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz