MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 30 » Феєрія новоріччя у ЗДО №15 «Малятко»
00:00
Феєрія новоріччя у ЗДО №15 «Малятко»

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Розпочались Новорічні свята і в  дошкільному навчальному закладі № 15 «Малятко». Колектив закладу підійшов до підготовки святкування Нового року з особливим настроєм, естетично прикрасивши музичну  залу та приміщення садка, що загалом створює гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

Святкові Новорічні ранки для усіх вікових груп почалися з 27 та закінчилися 28 грудня 2018 року. Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

 


 
Переглядів: 33 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz