MENU
Головна » 2018 » Апрель » 26 » Фестиваль пісенної та хореографічної творчості «Злагода-2018» дорослих та дітей закладів дошкільної освіти Новодонецького освітнього округу
11:36
Фестиваль пісенної та хореографічної творчості «Злагода-2018» дорослих та дітей закладів дошкільної освіти Новодонецького освітнього округу

25.04.2018 р. в Будинку Культури та Дозвілля «Шахтар» смт. Новодонецьке пройшов традиційний Фестиваль пісенної та хореографічної творчості «Злагода-2018» дорослих та дітей закладів дошкільної освіти Новодонецького освітнього округу, який щоразу запалює нові зірки, розкриваючи здібності і таланти обдарованих дітей. Фестиваль дитячої творчості «Злагода», організований відділом освіти Добропільської міської ради, проводиться щорічно з метою розкриття та реалізації творчих здібностей дітей, сприяння подальшому їх творчому розвитку, залучення до активної участі в культурно-мистецькому житті міста Добропілля та селища Новодонецьке.

Фестиваль «Злагода» - подія, на яку чекають, до якої готуються усі працівники дошкільних навчальних закладів району, юні артисти та їх батьки.

Гостями цього свята були головний спеціаліст відділу освіти Добропільської міської ради Мальцева І.А., методист методичного кабінету кабінету відділу освіти Добропільської міської ради Героєва В.І., музичні керівники дошкільних закладів м. Білицьке та Білозерське, секретар Новодонецької селищної ради Ганінець Г.Ф., голови сільських та селищних рад.

У програмі Фестивалю, який пройшов за темою «Веселкові фантазії Весни», взяли участь заклади дошкільної освіти № 25 «Радість», № 27 «Ромашка» та № 31 «Малятко» смт. Новодонецьке. Свої танцювальні та акторські уміння продемонстрували 50 яскравих зірочок – талановитих вихованців дошкільних закладів. Представлені чудові танцювальні композиції, хореографічні постановки засвідчили плідну роботу, творчий підхід музичних керівників, вихователів дошкільних навчальних закладів до розвитку танцювальної творчості, музичних здібностей дітей. Цікаві хореографічні постанови «Тече ріка», «Весняний мікс» (ЗДО № 25 «Радість»); «Ромашкове поле», «Маша та Ведмідь» (ЗДО №27 «Ромашка»); «Світ, в якому ми живемо» (ЗДО № 31 «Малятко») захоплювали глядачів своєю яскравістю, оригінальністю виконання. Таночки «Кольорові парасольки», «Веселка» (ЗДО № 25 «Радість»), «Повітряні кульки» (ЗДО № 27 «Ромашка»), «Стиляги», «Перлини Кавказу» (ЗДО № 31 «Малятко») сприяли виникненню променистих усмішок та гарного настрою. На хвилі захоплення, гордості за колективи дошкільних закладів Новодонецького та їх вихованців завершив фестиваль «Злагода 2018» колективний танок «Щасливі діти».

Активно відгукнулися глядачі на появу казкового героя Карлсона та веселого Клоуна.

Усі номери фестивалю вирізнялися яскравістю, різноманітністю та виразністю хореографічних композицій, майстерністю виконання, різнобарвністю костюмів. Учасники фестивалю показали високий рівень сценічної культури.

Професіоналізм, наполегливість у підготовці фестивалю виявила Лисан Наталія Валеріївна, музичний керівник дошкільного навчального закладу «Радість» та завідувач цього закладу Савченко Любов Михайлівна. Активними, відповідальними були співробітники дошкільного навчального закладу № 25 «Радість» у оформленні сцени.

Майстерність виявила ведуча фестивалю Бікмєєва Інна Володимирівна, вихователь закладу освіти № 25 «Радість», що вела учасників та всіх присутніх чарівним світом добра і краси, який розфарбували в райдужні кольори вихованці закладів дошкільної освіти селища Новодонецьке.

Наприкінці свята дітей тепло привітали головний спеціаліст відділу освіти Добропільської міської ради Мальцева Ірина Анатоліївна та методист методичного кабінету відділу овіти Добропільської міської ради Героєва Валентина Іванівна. Вони висловили своє захоплення від вмінь маленьких артистів та їх наставників, подякували дітям за їхнє старання та креативність, адже в процесі творчості дитина розвивається інтелектуально і емоційно, визначає своє відношення до життя і своє місце в ньому, набуває досвіду колективної взаємодії. Всіх учасників шановні гості відзначили дипломами та побажали натхнення і нових перемог.

Із побажаннями творчих злетів до талановитих дошкільнят, педагогів дошкільних закладі звернулась секретар Новодонецької селищної ради Ганінець Галина Федорівна і подарувала учасникам солодкі призи.

Дорослі і маленькі глядачі отримали величезне задоволення від виступів юних артистів та їх наставників і під гучні оплески проводжали їх зі сцени.

Переглядів: 124 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz