MENU
Головна » 2017 » Февраль » 21 » Фінальний акорд Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
09:19
Фінальний акорд Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фінальний акорд Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика

 

18 лютого 2017 року фінальний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика зібрав учасників цього престижного в Україні філологічного змагання, яких гостинно зустріли господарі Краматорської української гімназії. В актовій залі закладу спочатку відбулося урочисте відкриття фінального етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а в затишних класних кімнатах згодом тривало й саме змагання.

Юних словолюбців, переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу, було нагороджено дипломами Ліги меценатів та книжками. Честь нашого міста захищали п’ятеро учнів Кащей Дарина, Сафоронова Дар’я (НВК №1), Ципляк Юлія, Олійник Артем (НВК №4) та Куракулова Олена (ЗОШ №19), які довели своїми досягненнями та перемогами, що саме вони стоять на захисті рідної мови від забуття, зберігають її, немов коштовний скарб, для нащадків.

Колядіну Марину Володимирівну, вчителя української мови та літератури НВК №4 було нагороджено грамотою за якісну підготовку до участі учениці Ципляк Юлії, яка посіла І місце в ІІІ (обласному) етапі Конкурсу.

Налаштуватися на плідну роботу допомогли музичні номери від учня Краматорської української гімназії Мельничука Дмитра (пісня «Чорнії брови, карії очі») та учениці Пробачай Карини (пісня «Українська мова»).

Після святкової частини учасники фінального етапу виконували різноманітні завдання: писали твір, визначали члени речення, пояснювали різницю в лексичному значенні паронімів тощо.

Щиро бажаємо нових звершень, успіхів, досягнень та перемог у цій благородній справі!

Переглядів: 194 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz