MENU
Головна » 2018 » Март » 15 » Формування громадянської свідомості – основа патріотичного виховання
15:55
Формування громадянської свідомості – основа патріотичного виховання

З метою розповсюдження досвіду педагогічних працівників області 14 березня 2018 року відбулось чергове засідання школи новаторства з теми « Інноваційні технології громадянського виховання в умовах позашкільної освіти» для керівників, методистів, керівників гуртків ЗПО області.

З даного питання виступили педагоги закладів позашкільної освіти з Покровська, Мирнограду, Часів Яру. Практичну частину засідання розпочала методист Білозерського освітньо – культурного центру Добропільської міської ради Пилипенко Наталя Вікторівна. Вона поділилась досвідом роботи свого закладу з теми « Формування громадянської свідомості – основа патріотичного виховання». Наталя Вікторівна розповіла про інноваційні форми роботи в ОКЦ з нагального питання. Співпраця з відділом освіти Добропільської міської ради , з ЗЗСО та ЗДО м.Білозерська, з бібліотекою – філією № 2 Добропільської міської ЦБС, музичною школою міста дає позитивні результати і ЗПО виступає вагомою ланкою у виховному просторі підростаючого покоління.

Переглядів: 77 | Додав: Anna | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 radugaokcs • 20:00, 19.03.2018
Педагоги великого Добропілля підтверджують свою професійність та майстерність у кожній започаткованій справі.ТАК ТРИМАТИ!!!
avatar

uCoz