MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 11 » Формування ключових компетентностей екологічної свідомості учнів на уроках географії
07:37
Формування ключових компетентностей екологічної свідомості учнів на уроках географії

9 жовтня 2018 року у Добропільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 відбувся виїзний семінар-практикум для вчителів географії м. Добропілля з теми «Формування ключових компетентностей екологічної свідомості учнів на уроках географії».

Відповідно до плану роботи міського методичного кабінету, плану роботи предметної науково-методичної комісії учителів географії, та з метою сприяння мотиваційної готовності вчителів до впровадження в освітній процес ключових компетентностей екологічної свідомості школярів через організацію виїзних екскурсій в заказники місцевого значення, заповідні урочища та національні природні парки Донецької області.

Під час семінару був проведений інтерактивний педагогічний меседж «Діалог, що продовжується: Формування в учнів екологічної компетентності на уроках географії». Вчителі ділилися досвідом роботи з даного питання.

Учасники семінару відвідали екскурсію еколого-пізнавальною стежкою «Лісове намисто» Ямпільського лісництва ДП «Лиманське лісниче господарство», а також дендропарк «Мелодія лісу».

Учасниками семінару були розроблені методичні рекомендації щодо реалізації компетентнісного підходу в процесі навчання учнів на уроках та в позаурочний час на засадах Концепції Нової української школи.

Семінар пройшов у творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації, яку зможуть використовувати у подальшій роботі.

Переглядів: 52 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz