MENU
Головна » 2018 » Март » 23 » Формування здоров'язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу
11:15
Формування здоров'язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу

СЕМІНАР

вчителів початкових класів

(1 класи)

“Формування здоров'язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу”

на базі Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №6

Добропільської міської ради Донецької області

Головна ідея Нової української школи і нового Стандарту зокрема – навчання, побудоване на компетентностях. Однією з 10 ключових компетентностей Нової української школи є екологічна грамотність і здорове життя.

З цією метою 22 березня на базі Добропільської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбувся семінар вчителів початкових класів. Тема семінару « Формування здоров’язбережувальної компетентності молодших школярів на уроках гуманітарного циклу».

Метою семінару було висвітлення процесу формування свідомого ставлення учнів до власного здоров’я, необхідних знань, умінь та навичок щодо здорового способу життя на основі сучасних здоров’язбережувальних технологій таких як: інноваційні гімнастики і арт-терапії.

Початком роботи семінару став виступ Стреліної Тетяни Іванівни, директора навчального закладу, яка ознайомила присутніх з особливостями роботи колективу, технологіями досягнення успіхів педагогами та учнями у навчально-виховному процесі.

Під час заходу вчителем Зуєвою С.М. було надано теоретичний матеріал, який вчителі Бєльська Н.А., Шнуренко В. С., Окомашенко Н.Ю., Шевченко А.А. застосували при проведенні майстер-класу «Педагогічна майстерня». Присутні відвідали інтегрований урок у 1 класі, який провела Наталя Миколаївна Осмятченко, та переконалися в ефективності впровадження інноваційних та здоров’язбережувальних технологій в навчальному процесі. Сподіваємось, що отриманні знання спонукатимуть освітян до формування свідомого ставлення до власного здоров’я та піклування про здоров’я учнів і оточуючих.

Семінар пройшов у творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації, які вчителі зможуть використати у своїй роботі.

Переглядів: 61 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz