MENU
Головна » 2019 » Февраль » 6 » Гармонізація виховних впливів на особистість дитини раннього віку з боку сім’ї та закладу дошкільної освіти
23:10
Гармонізація виховних впливів на особистість дитини раннього віку з боку сім’ї та закладу дошкільної освіти

5 лютого 2019 року на базі ЗДО №35 «Казка» (завідувач Терновська О.В.) відбулося засідання ПНМК вихователів груп раннього віку (керівник Руріч Л.О., вихователь-методист ЗДО №34).

Педагогам була надана змістовна інформація  щодо осучаснення змісту, принципів, методів та організаційних форм роботи із сім’єю в умовах сьогодення. «Подорож до ялинки» - незабутнє інтегроване (сумісне з батьками і дітьми) заняття клубу «Школи батьківства» провели вихователь Зайцева Л.Й. та музкерівник Ничик С.В. Слухачам засідання педагоги ЗДО №35 запропонували виставку сумісної роботи сімей та дошкільнят «Друге життя речей», «Родинні дерева» та відеоролик «Від знайомства – до плідної роботи».

           Робота ПНМК вихователів груп раннього віку сприяла поглибленню педагогічних знань та підвищенню професійної компетентності вихователів в організації взаємодії з батьками вихованців, а методист МК Героєва В.І. надала методичні рекомендації щодо  організації співпраці родини і закладу дошкільної освіти.


 
Переглядів: 24 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz