MENU
Головна » 2018 » Апрель » 3 » «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі нової української школи»
18:29
«Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі нової української школи»

З метою підвищення професійної компетентності вчителів та вихователів ГПД щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів 03 квітня було проведене І навчально-практичне засідання міської «Академії «PROFУСПІХ»-2018. Тема обрана відповідно до сучасних змін в реформуванні освіти - «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі нової української школи».

Гнилицька Л.В., методист МК, акцентувала увагу педагогів на пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти; розвитку ідей, технологій, навчальних проектів і програм у межах освітнього простору нової української школи. Оліяр О.Д., НВК № 4, та Переяславська І.А., ЗОШ № 19, керівники міських ПНМК, провели екскурс «Час змін – погляд в майбутнє крізь призму педагогіки гри». З методикою проведення «Ранкових зустрічей» учасників ознайомила Шнуренко В.С., ЗОШ № 6. Велику зацікавленість викликала практична частина засідання. Працюючи в групах, вчителі під керівництвом Жуковської О.О., ЗОШ № 15, створили лепбуки.

Сподіваємось, що отримані знання та навички допоможуть педагогам підготуватися до роботи в умовах впровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти.

 

Переглядів: 77 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz