MENU
Головна » 2018 » Февраль » 8 » Гра – великий всесвіт для маленької дитини
17:27
Гра – великий всесвіт для маленької дитини

Гра – це іскра, яка запалює у дітей

вогник допитливості, цікавості.

В.О.Сухомлинський

07.02.2018 р. в ДНЗ № 24 «Росинка» відбулося чергове засідання ПНМК вихователів груп раннього віку (керівник Желєзняк О.А.) за темою «Сучасні підходи до організації ігрової діяльності дітей раннього віку». Робота комісії сприяла підвищенню рівня професійної компетентності педагогів щодо значення ігрової діяльності для розвитку особистості дитини раннього віку.

Керівник ПНМК Желєзняк О.А. у вступній доповіді висвітлила сучасні підходи до організації гри дитини раннього віку. Особливості ігрової діяльності малюків у своєму виступі розкрила вихователь ДНЗ № 19 Рижкова Н.О. Досвідом роботи щодо виховного впливу ігрової діяльності дітей раннього віку поділилася з присутніми Шпаковська О.Л., вихователь ДНЗ № 22. Питання організації предметно-ігрового середовища для малюків розкрила Іващенко Г.І., вихователь ДНЗ № 24.

Учасники засідання мали можливість переглянути та проаналізувати ігри - заняття з дітьми раннього віку з використанням елементів здоров’язбережувальних технологій та дослідницької діяльності – «Гостинці для звірят» (вихователь Дубовик Н.Ю.), «Пригоди загубленої сніжинки» (вихователь Павленко С.М.).

Вихователі надали можливість дітям «прожити» в грі хвилюючі їх ситуації при повній увазі і співпереживанні дорослого. Прийомі емоційно-мовного та тактильного впливу, сюрпризні моменти, заохочення, музичний супровід дали змогу підвищити загальну продуктивність взаємодії дитини і дорослого.

Наприкінці засідання вихователь – методист ДНЗ № 24 Желєзняк О.А. провела міні – практикум з педагогами «До пізнання через гру!», в якому поглибила та закріпила набуті знання. Захід був надзвичайно цікавим та змістовним, направленим на творчий пошук та самостійне відкриття нових можливостей ігрової діяльності в ранньому віці.

В заключній частині педагоги висловили свої думки з даного питання та зробили висновки для подальшої роботи. Методистом МК Героєвою В.І. були надані методичні рекомендації щодо використання сучасних підходів до організації ігрової діяльності дітей раннього віку.

 

Переглядів: 94 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz