MENU
Головна » 2018 » Апрель » 23 » ІІ регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій»
10:27
ІІ регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій»

З нагоди Всеукраїнського дня психолога в Краматорську відбувся ІІ регіональний фестиваль психологічних інновацій «Психофест інновацій», в якому традиційно взяли участь практичні психологи м. Добропілля: Гордієнко І.М., методист психологічної служби, Гринцова О.В. керівник НМК практичних психологів та соціальних педагогів міста, фіналісти та учасники обласного етапу Огляду моделей взаємодії психологічної служби освітнього закладу з батьками Пасічник О.В. (НВК-ліцей), Бикова Т.М.(НВК№4), Фісун О.О.(ЗОШ№15), призерка міського етапу Огляду Ляш О.І. (ЗОШ-інтернат).

В роботі напрямку 1 «Психологічний Hand Made» взяли участь молоді фахівці психологічної служби, які зацікавили гостей та відвідувачів фестивалю своїми хенд-мейдами: роботою з кінетичним піском практичний психолог ЗОШ№17 Ємченко А.С. та роботою з нитками – створення ляльки - мотанки Долі практичний психолог НВК№1 Скриниченко О.М.

Фахівці психологічної служби м. Добропілля стали учасниками вже традиційних для фестивалю психологічних Workshoрів, в ході яких ознайомилися з новими техніками та технологіями в роботі практичного психолога, мали змогу вправлятися в роботі з метафоричними асоціативними картками, кубиками історій Рори, різними техніками арттерапії.

Вітаємо колег з відзнакою їх професійної діяльності на ІІ Регіональному фестивалі «Психофест інновацій»: Пасічник О.В. – переможця , Бикову Т.М., Фісун О.О. – учасників обласного етапу Огляду моделей взаємодії психологічної служби освітнього закладу з батьками.

Сертифікатами учасників фестивалю відзначено Ємченко А.С. та Скриниченко О.М.

Напередодні Всеукраїнського Дня психолога бажаємо фахівцям психологічної служби м. Добропілля натхнення, творчого запалу, задоволення від роботи!

Шановні колеги! Нехай Ваші очі світяться від радості, в серці живе любов, на душі панує спокій, а за спиною виростають крила!

Переглядів: 60 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz