MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 9 » Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи
16:17
Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи

З 08 по 09 жовтня 2018 року в Святогірську відбувся семінар-нарада «Інтеграція досягнень освіти на основі життєвих навичок (компетентнісного підходу) до Нової української школи», в якому взяла участь начальник відділу освіти Добропільської міської ради Кальченко Інна Володимирівна.

Насиченою та плідною була робота семінару, під час якого учасники ознайомилися з особливостями підходів до компетентнісної освіти відповідно до концепції «Нова українська школа» та ресурсного забезпечення для успішного навчання учнів на основі розвитку життєвих навичок згідно з чинними стандартами освіти, визначили ефективні ресурси для масової підготовки педагогічних працівників за освітніми галузями державних стандартів, дотичними до здоров’я, безпеки, успішної соціалізації та самореалізації особистості.

Досвід семінару сприятиме активному залученню закладів освіти м. Добропілля в створенні навчального середовища, сприятливого для здоров’я, безпеки, успішної соціалізації і самореалізації учнів.

Переглядів: 88 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz