MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 21 » Інтеграція інноваційних методів в роботі вчителя-логопеда з батьками – шлях до оптимізації корекційно-розвивального процесу
15:48
Інтеграція інноваційних методів в роботі вчителя-логопеда з батьками – шлях до оптимізації корекційно-розвивального процесу

21 грудня 2018р. в ЗДО №4 «Ластівка» (завідувач Соловйова Н.В.) вчителі-логопеди методичного об’єднання міста (керівник Даниленко Н.В.) мали можливість познайомитися  з використанням інноваційних технологій в системі роботи вчителя-логопеда з батьками – коучинг-технологією, кінезіологією тощо.

Вчитель-логопед Давидчук Ю.О. (ЗДО №4) провела тренінг «Застосування коучинг-технології в роботі вчителя-логопеда з батьками дітей-логопатів», підтвердила думку про ефективність використання коуч-технології в роботі з батьками та запропонувала інструменти використання цієї технології. Досвідчений практик  Лічман Н.М (ЗДО № 24) презентувала буклет  «Кінезіологія як засіб розвитку мовлення дітей-логопатів та дітей з ООП» і разом з вчителем-логопедом Алєшковою І.Е (ЗЗСО № 10) провели майстер-клас «Створення буклету для батьків в техніці колажа».

Завідувач методичного кабінету Гордієнко І.М. та методист      Передрій Л.М. підвели підсумки заходу та наголосили на необхідності застосовування  інноваційних  підходів у роботі вчителів-логопедів з батьками для подолання мовленнєвих порушень у дітей в  корекційно-розвивальному процесі.

Зустріч пройшла в піднесеному настрої, творчо та креативно.


 
Переглядів: 37 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz