MENU
Головна » 2018 » Апрель » 27 » Інтелектуальна гра «Всезнайко» у ЗЗСО с. Новодонецьке
19:58
Інтелектуальна гра «Всезнайко» у ЗЗСО с. Новодонецьке

З метою формування та розвитку в учнів інтелектуального й духовного потенціалу, логічного та критичного мислення, розвитку творчої діяльність учнів, 25 квітня в загальноосвітній школі №16 з ініціативи методичного кабінету відділу освіти пройшла інтелектуальна гра «Всезнайко». В грі прийняли участь команди учнів 3 та 4 класів ЗОШ №16 і ЗОШ №17.

Цікава і пізнавальна гра проходила у формі квесту. На початку гри команди «Пізнайки» (ЗОШ №16) та «Ерудіти» (ЗОШ №17) привітали одна одну. Своїм девізом висловили бажання бути активними, кмітливими, наполегливими і, звичайно, перемогти. Учні весело та завзято боролися за звання «Всезнайки». Гравці рухались за маршрутним листом і виконували цікаві завдання.

На станції «Що? Де? Коли?» діти показали свою ерудицію. Складніші завдання чекали гравців на станції «Математичний калейдоскоп», але дружба, кмітливість, винахідливість допомогли впоратись із труднощами.

Станція «Літературні пазли» показала, що діти добре знають видатних українських письменників,їх твори, вміють працювати творчо, добирати риму, створювати «Сторітелінг». Не простим були завдання «Знавців природи». Впоратись із завданням допомогли вміння працювати у команді, ерудованість. Гравці запропонували свої ідеї, щодо збереження та покращення ґрунтів.

Найважчим із конкурсних завдань був конкурс капітанів. Цікавим виявилося те, що діти повинні були дати найбільшу кількість правильних відповідей на поставлені питання. Цей тур вирішував хто буде переможцем.

Важко було виявити переможця, отже перемогла дружба.

По закінченню гри команди одержали довгоочікувані призи: цікаві книжки, які поповнять класну бібліотеку.

Гра «Всезнайко» пройшла весело і цікаво, а головне – в учнів виникло бажання здобувати знання, читати книжки, збільшувати свій світогляд.

Цей день залишиться незабутнім у шкільному житті учнів.

Переглядів: 63 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz