MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 17 » ІV етап та V фінальний етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді«DonOrientChamp»
20:29
ІV етап та V фінальний етап Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді«DonOrientChamp»

З 12 по 14 жовтня 2018 року вихованці ЦТК м.Добропілля (керіник Лозинська О.Ю.) прийняли участь у ІV етапі та V фінальному етапі Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp», Фестивалі спортивного орієнтування.

Мета змагань: популяризація і подальший розвиток спортивного орієнтування, активізація спортивно-туристської роботи у закладах освіти, визначення найсильніших спортсменів-орієнтувальників для участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, підвищення спортивної майстерності учнівської молоді та кваліфікації тренерів команд, суддів туристсько-спортивних змагань, керівників гуртків спортивного орієнтування та туризму.

Протягом змагань діти бігали на дистанціях трьох типів: особисто-командні змагання на короткій та довгій дистанціях, дистанція «Нічний спринт». І, навіть, після дистанцій організатори змагань не дали змоги посумувати та запропонували відвідати майстер-класи з виготовлення виробів з солоного тіста та з малювання картин за номерами, де діти з задоволенням та зацікавленістю проводили свій досуг.

За результатами змагань Герасимов Микита посів ІІІ місце на дистанції «Нічний спринт» у групі Ч12, Васильковський Євген посів ІІІ місце на довгій дистанції у групі Ч10. Всі юні орієнтувальники, не дивлячись на свій страх перед першим стартом у лісі, повністю подолали дистанції всіх видів і здобули великий досвід щодо змагань зі спортивного орієнтування.

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і ліс, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

Ось і нас зустрів осінній ліс своїми різноманітними барвами, теплим сонечком та хвойним ароматом, і подарував дітям незабутні враження, емоції та чудовий настрій, які допоможуть їм досягти нових вершин у своєму спортивному розвитку.


 
Переглядів: 43 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz