MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 9 » Я обираю світ без булінгу!
21:39
Я обираю світ без булінгу!

7 грудня 2018 р. в актовій залі  відділу освіти Добропільської міської ради відбулася конференція  в рамках проекту «Я обираю світ без  булінгу!» ( "Проект реалізується в рамках напрямку «Соціальна згуртованість» Проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Добропільської міської ради та адмініструється громадською організацією «Добропільский центр молоді «ДОБРО»").

Захід був організований методичним кабінетом відділу освіти. У конференції взяли участь  керівники, практичні психологи закладів загальної середньої освіти  Добропільської міської ради; психолог Добропільського міського центру соціальних служб для дітей, сім ї та молоді (Рябоконь І.В.); спеціаліст служби  у справах  дітей Добропільської міської ради (Білоцерковець С.О.).

 Організатори заходу: завідувач МК (Гордієнко І.М.), методисти МК       (Пономаренко С.В., Гринцова О.В.), ознайомили учасників з причинами виникнення булінгу, впливу цього явища на окрему особистість і  колективу в цілому, з результатами  опитування «Чи є булінг в Добропіллі?» 

У практичній частині заходу учасники окреслили актуальність питання булінгу та шляхи вирішення даної проблеми, у груповій формі розробили спільний план дій  у рамках проекту «Я обираю світ без булінгу!».

Організатори заходу разом з учасниками відзначили, що  булінг – це не тільки проблема в освіті, це проблема, що проростає ще в родинах, на вулиці. Тому для її вирішення має бути системна робота між різними сторонами – учителі, батьки, діти.


 
Переглядів: 38 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz