MENU
Головна » 2018 » Апрель » 6 » Калейдоскоп педагогічних надбань Парад особистостей
07:45
Калейдоскоп педагогічних надбань Парад особистостей

На базі відділу освіти відбулося чергове засідання науково-методичної ради методичного кабінету з презентації кращого педагогічного досвіду «Калейдоскоп педагогічних надбань. Парад особистостей».

На розгляд було надано 16 досвідів педагогів міста: ЗДО – 8 (ЗДО №12,13,19,22,24,29,НВК №4 (дошкільний підрозділ) та ЗЗСО – 8 (ЗЗСО №9,10,11,15,16, ЗОШ-інтернат, НВК №3).

Особливу увагу членів ради привернули перспективні педагогічні досвіди роботи педагогічних працівників: Колесникової І.М. (ЗДО № 22), Броваренко С.Г. (ЗДО № 29) та Ященко Л.Д. (ЗЗСО №10).

Педагоги ЗЗСО №19, ЗОШ-інтернат, НВК-ліцей та НВК №3 на розгляд НМР запропонували посібники, авторсько-розробленими для впровадження в освітньо-виховному процесі в закладах освіти міста.

Члени науково-методичної ради орієнтували педагогів на необхідності використання сучасних освітніх трендів, пов'язаних з інформаційними технологіями, інтеграцією в галузі знань тощо.

Саме такий напрямок допоможе успішно переорієнтувати навчальні заклади на засади Нової української школи. А вчителі, батьки й діти із задоволенням навчатися.

Переглядів: 94 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz