MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 12 » Круглий стіл фахівців ПС та ІРЦ
22:35
Круглий стіл фахівців ПС та ІРЦ

Згідно річного плану роботи психологічної служби методичного кабінету відділу освіти Добропільської міської ради (методист МК, яка відповідає за психологічну службу Гринцова О.В.) на базі ІРЦ (директор Лук’ян Т.М.) 12 грудня 2018 року відбувся круглий стіл для фахівців психологічної служби та Інклюзивно-ресурсного центру з питань «Проблеми інклюзивної освіти: психологічний супровід дітей з особливими освітніми потребами». На заході були присутні методист МК з інклюзивної та корекційної освіти Передрій Л.М., керівник МО вчителів-логопедів Даниленко Н.В.

Лук’ян Тетяна Миколаївна ознайомила  присутніх з умовами, які створені в Інклюзивно-ресурсному центрі  для проведення корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Звернула увагу на основні завдання, які покликаний вирішувати ІРЦ. Фахівцями ІРЦ  Красновою О. В. та Жахаловою С. С. була організована практична діяльність з учасниками круглого столу.

В живому діалозі проговорювалися проблемні питання щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з ООП. Участь у заході для всіх була доброю нагодою представити свою позицію  і чітко визначити подальші кроки у створенні якісного інклюзивного освітнього середовища.  

Учасники зустрічі висловили побажання щодо продовження співпраці фахівців психологічної служби закладів освіти та Інклюзивно-ресурсного центру.

Переглядів: 44 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz