MENU
Головна » 2017 » Июнь » 2 » Літні мовні табори: відпочиваємо і вчимося одночасно!
21:17
Літні мовні табори: відпочиваємо і вчимося одночасно!

 

 Літо, сонце, відпочинок, канікули. Для дітей це маленьке життя! Що може бути краще цих невід'ємних складових повноцінного відпочинку, особливо, для дітей?! Літо радує і дарує дітям незабутні емоції, приємні спогади і нових друзів, і цей рік не буде винятком!

Значення іноземних мов в сучасному світі важко переоцінити. Знання у мовній сфері не є розкішшю, це вимога сьогодення, своєрідне вікно у світ. Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти іноземною мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Завдяки цьому діти можуть досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар'єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Порада одна – вивчайте іноземні мови!!!

Не перший рік поспіль при загальноосвітніх навчальних закладах Добропільської міської ради діють літні мовні табори, які дають змогу дітям у невимущеній атмосфері відшліфовувати набуті під час навчальних занять навички іншомовної комунікації. Цього року вони продовжать свою роботу при 17 загальноосвітніх навчальних закладах, у яких успішно буде поєднане вивчення іноземних мов з активним відпочинком та насиченою розважальною програмою. В основі викладання іноземних мов тут закладена комунікативна методика, яка спрямована на збільшення швидкості мови і розширення словникового запасу.

Літні освітні табори з кожним роком стають дедалі популярнішими. Цього року 5 шкіл Добропільської міської ради стали учасниками проекту громадської організації Global Office. Для мовних таборів при навчальних закладах Донецької області було запропоновано новий формат табору і 70 учнів запрошені до виїзного табору «Зоряний» з поглибленим вивченням іноземних мов у Київській області, смт. Карапиші. Протягом табору діти зможуть поспілкуватися з однолітками з інших областей, вивчити іноземну мову з волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть навчатися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом з тим інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування.

Літній мовний табір - це чудова можливість для наших дітей змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов.

Бажаємо нашим дітям плідного та корисного відпочинку!

 

Переглядів: 81 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz