MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 13 » МАН – шлях до успіху
12:06
МАН – шлях до успіху

10 жовтня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Добропілля пройшла настановча конференція учнів-членів Малої академії наук у форматі тренінгу. Перед дітьми та їх науковими керівниками виступили завідуюча МК відділу освіти Добропільської міської ради Курдя Наталя Василівна, методист МК Ліхачова Вікторія Сергіївна, завідуюча відділом ЦДЮТ Черняк Валентина Володимирівна.

         Під час заходу діти мали змогу виявити свої творчі здібності, попрацювати в групах, знайти собі нових друзів та однодумців. Робота над спільними завданнями, можливість висловити думки з приводу обговорюваних питань сприяли згуртуванню наукової еліти Добропільщини.

Хорошою мотивацією для тих, хто тільки починає працювати над своєю першою дослідницькою роботою, став виступ учнів – учасників Всеукраїнської школи з філософії, яку проводила в місті Кремінна Луганської області методист НЦ «Мала академія наук» Кравченко Юлія. Новочадова Анастасія, Солоухін Владислав, Кириченко Ольга, Гайченя Юлія та Анацька Поліна поділилися своїм досвідом роботи під час тренінгів, розповіли про незабутні п’ять днів перебування в мальовничому куточку Кремінського лісу та про те, як змінилося їх життя після повернення додому.

Поки діти виконували індивідуально-групові завдання, керівники продовжили працювати з методистами, отримали конкретні поради щодо організації роботи з дитиною під час написання наукового дослідження, ознайомилися з вимогами та рекомендаціями щодо порядку оформлення, рецензування та захисту МАНівської роботи на рівні міста, області й України.

Тож, як писав Ден Браун: «Можливо все! На неможливе потрібно просто більше часу». Сподіваємося, що в майбутньому ми ще не один раз почуємо про дітей, які сьогодні роблять тільки перші кроки в науці, та будемо пишатися талановитими особистостями, які виросли на добропільській землі!

Кулініч Ольга Богданівна,

Керівник секції

«Українська література»

Переглядів: 148 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz