MENU
Головна » 2018 » Январь » 22 » Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради - переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар - 2017»
09:33
Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради - переможець Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар - 2017»

З метою пошуку й поширення найкращого інноваційного досвіду останніх років у системі освіти України, що відповідає сучасним реаліям, зокрема Концепції Нової української школи, видавничою групою «Шкільний світ» під патронатом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України був проведений щорічний Всеукраїнський конкурс «Освітній Оскар - 2017».

Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради на чолі із завідувачем Курдею Наталею Василівною теж взяв участь у цьому заході та презентував матеріали з досвіду роботи останніх трьох років. Приємним подарунком до Нового року стало запрошення на церемонію нагородження в м.Києві 19 січня 2018р. (приміщення Національного інформаційного агенства «Укрінформ»), в якій взяли участь методисти МК Героєва Валентина Іванівна та Гнилицька Людмила Володимирівна.

Церемонію нагородження проводила Марина Володимирівна Мосієнко - генеральний директор ТОВ «Видавнича група «Шкільний світ». Заслужені нагороди освітянам вручали Павло Кузьмович Хобзей - заступник міністра освіти України та Василь Григорович Кремень - президент НАПН України.

"Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян - цю концепцію реалізувати... Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, - це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей", - сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.

Маємо надію, що відзначення напрацювань працівників методичного кабінету на державному рівні піднесе імідж освітян Добропільщини та буде ще однією сходинкою до вершин педагогічного Олімпу!

Щиро вітаємо колег із заслуженою перемогою, бажаємо подальших творчих злетів, натхнення й переконливих здобутків! Ваша енергія, талант і віра в майбутнє заслуговують на визнання та відзнаку!

Переглядів: 113 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz