MENU
Головна » 2018 » Май » 7 » Методичний семінар з виховної роботи
09:41
Методичний семінар з виховної роботи

04.05.2018р. на базі відділу освіти Добропільської міської ради відбувся методичний семінар за участі заступників директорів з виховної роботи, представників батьківських комітетів освітніх закладів, інспектора ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Мурашко Юлії Володимирівни.

Як виховувати в сучасних умовах свідомого громадянина своєї держави, знайти правильні шляхи у вирішенні нелегкої проблеми… На ці та інші питання намагалися знайти відповіді та виробити певний алгоритм подальших дій учасники семінару за темою: «Формування правосвідомості у школярів під час навчально-виховного процесу».

Організатори семінару – Новодонецька ЗЗСО № 17 - надихнули присутніх на роздуми й мотивували до подальших спільних дій (школа-батьки-діти). Присутні стали учасниками дискусії після перегляду відеороликів, взяли активну участь у майстер – класах (практичний психолог Ємченко А.С., учитель правознавства Трет’якова В.В.).

Інспектор ювенальної превенції Добропільського відділення поліції Мурашко Юлія Володимирівна проінформувала учасників семінару про види насильства та відзначила, що одне із завдань поліцейських – попередження та профілактика вчинення адміністративних правопорушень та злочинів неповнолітніми, та відносно них.

                                       

Переглядів: 95 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz