MENU
Головна » 2018 » Январь » 12 » Методичний захід «В колі досвідчених освітян»
10:48
Методичний захід «В колі досвідчених освітян»

11.01.2018р. методичним кабінетом відділу освіти Добропільської міської ради була проведена скайп-конференція «В колі досвідчених освітян (з досвіду роботи)» за темою «Освітні фахівці об’єднуються заради змін». Педагоги різних категорій працювали на базі опорних закладів освітніх округів за напрямками:

  • управлінці закладів освіти «Компетентний директор – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу»;
  • заступники директорів з ВР, педагоги-організатори та голови батьківських комітетів «Окремі аспекти організації виховної роботи в навчальних закладах відповідно до концепції «Нова українська школа»;
  • відповідальні за сайти закладів освіти «Формування інформаційно-освітнього простору закладу освіти».                                                                                                                                                                                                     

Захід спрямований на забезпечення успішного переходу освітньої системи міста на новий тип гуманістично-інноваційної освіти. В процесі обміну досвідом роботи освітян були вироблені рекомендації з підвищення професійної компетентності педагогів та дидактико-технологічних складових сучасного освітнього процесу.

Використання нової технології проведення заходу on-line дає змогу раціонально використовувати робочий та не відчувати відстань між містами-супутниками великого Добропілля.

Переглядів: 103 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz