MENU
Головна » 2018 » Июнь » 25 » Міське свято випускного вечора «ЧЕРВНЕВИЙ ДЕНЬ ВІДЛУНЮЄ СВЯТКОВО»
20:08
Міське свято випускного вечора «ЧЕРВНЕВИЙ ДЕНЬ ВІДЛУНЮЄ СВЯТКОВО»

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Кожного року свято випускного вечора в Добропіллі було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього міста. Не став винятком і 2018 рік. Цьогоріч, у великому місті Добропіллі, школу закінчують 414 випускників. 12 з яких, внесли вагомий вклад в скарбничку досягнень : 5 золотих та 7 срібних медалей.

23 червня добропільські випускники разом з батьками, друзями і знайомими, пройшовши вулицями міста, зібралися на площі ім. Арутюнова, де на них чекала найприємніша мить – випускний бал та нагородження кращих з кращих.

На площі панували радість і святковий настрій. Усі промови від почесних гостей, вчителів і батьків зводилися до побажань молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому.

Розділив радість свята із випускниками і заступник Добропільського міського голови Олексій Галицький. Вітаючи їх із закінченням школи, він побажав їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети.

Зі словами привітання до випускників звернулась начальник відділу освіти Добропільської міської ради Інна Кальченко, яка зазначила, що наші учні, є гордістю не тільки нашого міста, а й всієї України.

Пролунали на святі зворушливі пісні у виконанні випускників, відзвучали щирі побажання легкої, щасливої долі від батьків. Стих заключний акорд випускного вальсу і полетіли у небо кольорові повітряні кульки - символи початку нового, зваженого, дорослого життя...


 
Переглядів: 98 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz