MENU
Головна » 2018 » Апрель » 27 » Міський фестиваль «Всезнайко» завітав до ЗЗСО м.Білезерське.
20:09
Міський фестиваль «Всезнайко» завітав до ЗЗСО м.Білезерське.

26 квітня Білозерська загальноосвітня школа радо вітала гостей - учнів 3-4 класів шкіл міста, для проведення патріотичного квесту «Україна різноманітна» у рамках міського фестивалю «Всезнайко». Метою даного заходу було збагачення знань дітей про квіти, їх вшанування як оберегів людського життя, а найголовніше – вчити бачити красиве і корисне поряд та виховувати любов до своєї Батьківщини, бережне ставлення до природи рідного краю.

Учасники квесту мали пройти по черзі 7станцій. На кожній станції були різні завдання. Після кожного виконаного завдання, команда отримувала один елемент українського віночка (квіти: ромашка, мак, волошка, сонях; пшеничний колосок; жовту і синю стрічки) і наліпку на карті, яка означала, що станцію успішно пройдено. Команди повинні були найшвидше зібрати усі елементи українського віночка. Наприкінці гри учасники разом з ведучими на стенді виклали український віночок з тих квіток, які отримали на кожній станції після виконаного завдання.

І ось наші діти, успішні та впевнені у собі, повертаються дружними командами до своїх шкіл! Вони - переможці! З гарним настроєм, згадками про веселі пригоди, цікаві завдання квесту та ще й з подарунками-книжками!

Переглядів: 69 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz