MENU
Головна » 2017 » Октябрь » 11 » МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ТА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ 2017
14:34
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ТА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ 2017

Табір «Сонячний», що на Волинщині з 5.10 по 8.10.2017 року  зібрав спортсменів на Міжнародні змагання з пішохідного туризму «Волинь – 2017»  Чемпіонат Європи.

На змагання завітали спортсмени з Литви (доросла та дитяча команда), Білорусі (лише доросла) та України, а саме з Донецької, Полтавської, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Львівської та Миколаївської областей.

Усього змагалися три команди дорослих та 14 команди дітей.

Честь України в дорослій групі відстоювали спортсмени Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді,  до складу якого увійшли  саме спортсмени ЦТК відділу освіти Добропільської міської ради.

Спортсмени змагалися на 3-х дистанціях: «Смуга перешкод» (особисто-командний залік), «Крос-похід» (особисто-командний залік), та «Смуга перешкод» (командний залік).

На першій дистанції в особистому заліку ІІ місце серед дорослих чоловіків зайняв Тур Андрій, а серед дорослих дівчат Гевко Юлія посіла І місце; команда України зайняла ІІ місце. Серед юніорів І місце зайняв Трошин Андрій, ІІІ -Кравченко Данило, що дало змогу нашій команді зайняти в перший день І командне місце.

На другий день проходили змагання на дистанції «Крос-похід» (особисто-командний залік). Серед дорослих чоловіків І місце зайняв Тур Андрій, серед дорослих дівчат Гевко Юлія. В Чемпіонаті Європи команда України посіла І місце.

Серед юніорів ІІІ місце зайняв Трошин Андрій – м.Добропілля, команда Донецької області посіла І місце.

8 жовтня спортсмени змагалися на дистанцій «Смуга перешкод»: де доросла команда з України зайняла І місце.

Юніори також зайняли І місце.

По сумі трьох днів доросла команда з України зайняла І загально - командне місце, юніори з Донецької області також забрали золото.

За інформацією обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді

Переглядів: 99 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz