MENU
Головна » 2018 » Июнь » 6 » Міжнародний день захисту дітей в ЗДО № 25 «Радість»
14:48
Міжнародний день захисту дітей в ЗДО № 25 «Радість»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідаємо ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов'язків.

01.06.2018 року наші вихованці ранком прийшли в свій садочок в оригінальних капелюшках, виготовлених власноруч разом з батьками, прийняли участь в селищному Параді капелюшків та відвідали Новодонецький парк, де були учасниками та глядачами цікавої концертної програми до Дня захисту дітей.

У другу половину дня в закладі дошкільної освіти № 25 «Радість» було проведено свято "Спорт найкраще для дитини, для садочка, для родини".

Діти завзято, азартно змагалися, охоче демонстрували свої спортивні вміння. На спортивно-ігровому майданчику панували спритність, бажання до перемоги, сміх, радісні вигуки на підтримку учасників змагань.


 
Переглядів: 89 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz