MENU
Головна » 2017 » Февраль » 23 » Нові досягнення юних дослідників МАН (ЦДЮТ) + фото
15:37
Нові досягнення юних дослідників МАН (ЦДЮТ) + фото

Нові досягнення юних дослідників МАН

Мала академія наук залишається однією з найважливіших складових позашкільної освіти юних науковців. У 2016-2017 році на базі ЦДЮТ м. Добропілля працюють секції МАН «Українська література» і «Фольклористика». Вихованці вже в цьому році, вперше доторкнувшись до науки, змогли вибороти високі бали за власні дослідження в різних сферах. Так Вінс Валерія, вихованка Бавикіної Л.Д. (секція «Фольклористика») посіла почесне друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а Новочадова Анастасія, вихованка Кулініч О.Б. (секція «Українська література»), отримала 70,7 балів за свою першу серйозну працю в галузі науки.

Брич Ярослав, учень-член МАН секції «Фольклористика», вирішив проводити дослідження в напрямі «Теологія, релігієзнавство, історія релігії». Разом з Бавикіною Л.Д. Ярослав опрацював величезний матеріал за темою «Роль духовного наставництва в морально-психологічному забезпеченні сучасного українського воїна». Зустрічі з військовослужбовцями, священиками, капеланами, вивчення наукових та архівних документів дозволили якісно виконати і захистити на рівні області цю роботу.

Новочадова Анастасія плідно опрацювала тему «Образ Святослава в художній історичній прозі», що є дуже актуальним у наш час. Учениця узагальнила відомості про київського князя, пов’язала отриману інформацію із сьогоденням, зробила ґрунтовний  аналіз художньої літератури і змогла це достойно презентувати на рівні області.

Вінс Валерія в пошуковій роботі знайшла найцікавіші інтерпретації назв сіл, селищ та присілків Добропільського району, узагальнила отримані матеріали в роботі «Топонімічні легенди і перекази Добропільщини».

Учні-члени МАН не зупиняються на досягнутому й разом зі своїми керівниками продовжують нелегку працю в галузі науки. У цьому році попереду Міжнародні конкурси, конференції, змагання! І знову пошук!

...
Переглядів: 157 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz