MENU
Головна » 2018 » Июнь » 14 » НУШ В ДІЇ
22:26
НУШ В ДІЇ

14 червня на базі ЗОШ № 19 пройшло підсумкове заняття творчої групи вчителів початкових класів «Казкотерапія як один із напрямків артпедагогіки».

Засідання розпочала методист відділу освіти Добропільської міської ради Гнилицька Л.В., яка акцентувала увагу педагогів на особливостях організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нової української школи, в якій головним принципом є дитиноцентризм, розвиток талановитості кожної дитини. З огляду на це і було побудовано заняття творчої групи.

Керівник творчої групи Резоглазова О.О. познайомила учасників з прийомами роботи з медиативними казками, які формують віру в позитивний дозвіл проблеми, стимулюють ефективне засвоєння життєвих уроків.

Олена Олександрівна звернула увагу на те, що медитативні казки створюють щоб допомогти дитині зняти психоемоційне напруження, налаштувати її на позитивне сприйняття навколишнього світу тощо. Головна особливість медитативної казки — відсутність конфлікту й негативних героїв.

Учасники заходу виконали арт-терапевтичну роботу «Лагідна квіточка». Працюючи в групах педагоги складали свої авторські казки та презентували їх.

В кінці заняття зробили висновок, що комбінуючи різні прийоми казкотерапії, можна допомогти кожній дитині прожити багато ситуацій, з аналогами яких вона зіткнеться в дорослому житті. І значно розширити його світосприйняття і способи взаємодії зі світом та іншими людьми.


 
Переглядів: 109 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz