MENU
Головна » 2018 » Апрель » 2 » Острог приймає педагогів – християн
20:29
Острог приймає педагогів – християн

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся дводенний ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування». Захід в цьому році присвячений 1030 річниці хрещення Руси-України.

До участі були запрошені вихователі, вчителі, викладачі, які викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади» та інші. У конкурсі взяли участь 26 учасників із 13 областей України. Освітяни демонстрували фрагменти уроку (заняття) або виховного заходу, обговорювали біблійні вірші, писали тести на знання Святого Письма. Нагадаємо, що на Рівненщині предмети духовно-морального спрямування викладаються у 308 школах, а це 48 % від загальної кількості усіх навчальних закладів області, де охоплено близько 30 тисяч учнів. «Я дуже радію, що сьогодні до нас приїхало так багато учасників. Усі ви висококваліфіковані спеціалісти та жертовні люди. Цей захід – це фестиваль, який демонструє вашу майстерність та вашу віру. Від імені молоді я щиро дякую за вашу працю, адже сьогодні вона на превеликий жаль ще не достатньо поцінована владою, дирекцію шкіл, подекуди батьками, але вона буде і є поцінована Богом і тими, хто розуміє яку велику справу ви робите, – підкреслив профессор Василь Жуковський.

У нашому місті ЗДО №36 «Пролісок» працює у напрямку духовно-морального виховання дітей на християнських цінностях за програмою затвердженою Міністерством освіти і науки України. Завідувач закладу Андрушків Г.Ф. прийняла участь у конкурсі, представляла місто Добропілля на Рівненщині, стала переможцем та отримала Диплом за зайняте ІІІ місце у у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Учитель року предметів духовно-морального спрямування» у категорії «Вихователь року».

Переглядів: 50 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz