MENU
Головна » 2018 » Май » 30 » «Освітній тріумф - 2018»
15:49
«Освітній тріумф - 2018»

Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях у тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, красиві, мрійливі, сильні школярі Добропільщини, взявши участь і здобувши перемогу на Всеукраїнських та обласних предметних олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях, виставках. Їх, юних науковців, дослідників, співаків, артистів, музикантів, художників, спортсменів — цвіт української нації, та їх наставників, співавторів успіху своїх вихованців, щиро вшанували на форумі «Освітній тріумф - 2018», яке відбулося 29 травня 2018 року в актовій залі Добропільської міської ради.

З нагоди 65-річчя Добропілля громада міста нагородила переможців та лауреатів конкурсів, турнірів, олімпіад, спортивних змагань Всеукраїнського, обласного, регіонального рівнів цінними подарунками, грамотами, дипломами та медалями.

Майже 60 педагогів та 100 учнів були відзначені пам’ятними подарунками.

Минуть роки, і сьогоднішні школярі відкриють всесвітні таємниці, сягнуть нових висот. Їм бути господарями на українській землі. Їм належить майбутнє. І ця нація креативних молодих людей за допомогою свого розуму зможе піднести нашу країну на вищий щабель. Безперечно, талановита молодь змінить Україну!

Переглядів: 85 | Додав: Anna | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz