MENU
Головна » 2017 » Ноябрь » 9 » ПЕДАГОГИ ДОБРОПІЛЛЯ – УЧАСНИКИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
20:02
ПЕДАГОГИ ДОБРОПІЛЛЯ – УЧАСНИКИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Бажанішого Митрополита Київського і всієї України ОНУФРІЯ, 3 листопада 2017 року на території Свято-Покровської Голосіївської Пустині у місті Києві відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Біблійна історія та християнська етика в освітньому просторі України».

На пленарному засіданні  виступив Метрополіт Полтавський і Миргородський Филип, Єпіскоп Новосанджарський Веніамін, науковці Рогова О.Г., Гриньова М.В. із змістовними порадами та коментуванням нового Закону України  «Про освіту», а також виступив  заступник голови Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України Ю.Є.Решетніков.

Від  навчальних закладів  м.Добропілля   учасниками конференції  були Кузьмініч Л.О. (НВК №4), яка поділилась досвідом позашкільної роботи  на секції «Розвиток  системи дошкільного та позашкільного духовно- морального виховання». На секції «Науково – методологічні та практичні проблеми викладання курсу» була присутня  Мангушлу О.В.,   завідувач ДНЗ №29 «Джерельце», а Андрушків Г.Ф., завідувач ДНЗ №36 «Пролісок» на секції «Навчально – методичне забезпечення курсу «Біблійна історія та християнська етика» виступила з темою «Духовно –моральне виховання дітей дошкільного віку на  християнських цінностях в державному дошкільному закладі».

Конференція прийняла резолюцію, яка має сприяти поліпшенню виховання підростаючого покоління, налагодити шляхи  взаємодії церкви, батьків та школи в напрямку виховання молодого покоління.                  

 

Переглядів: 134 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz