MENU
Головна » 2018 » Апрель » 5 » Педагогічна рада «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу» в НВК № 7
07:47
Педагогічна рада «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу» в НВК № 7

З метою поглиблення знань про інноваційні технології навчання, обміну досвідом з їх використання, обґрунтування доцільність упровадження інновацій в навчально-виховний процес 4 квітня 2018 року в НВК№7 пройшла педагогічна рада з теми «Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу».

Інновації – це процес, якого на сучасному етапі неможливо уникнути. Їх використання є запорукою успішного сприйняття учнями навчального матеріалу, створення атмосфери саморозвитку та успішної самореалізації учня як суб’єкта навчального процесу.

Педагогічний колектив взяв активну участь в обговоренні проблеми, над якою працює школа щодо впровадження в навчально-виховний процес інноваційних методів навчання, зокрема ІКТ, технологій критичного мислення, проектних технологій,ейдетики,мнемотаблиць. Під час педради Басова В.В., Димченко Т.П., Кушик О.В., Долженко Ю.О., Ясинська Т.П. поділилися з колегами досвідом роботи із зазначеної теми.

Педрада пройшла в цікавій нестандартній формі. Вона активізувала творчий та професійний потенціал кожного вчителя, дала змогу зрозуміти, що перед кожним з нас є два шляхи: жити минулим або пробувати щось змінити у своєму ставленні до новітніх освітніх технологій.

Переглядів: 88 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz