MENU
Головна » 2018 » Декабрь » 26 » Педагогіка Партнерства та інноваційні технології в роботі логопеда
08:18
Педагогіка Партнерства та інноваційні технології в роботі логопеда

          Взаємодія батьків та педагогів, що  лежить в основі педагогіки партнерства Нової української школи, стала напрямком роботи семінару-практикуму  вчителів-логопедів,  який проходив 21.12.2018 р. на базі ЗДО №4 «Ластівка»,  в ході якого було опрацьовано тему «Інтеграція інноваційних та традиційних методів та прийомів в системі організації роботи вчителя-логопеда з батьками – шлях до оптимізації корекційно - розвивального процесу», визначені  методистом МК з інклюзивної освіти Передрій Л.М. та керівником МО логопедів Даниленко Н.В.

         Під час семінару Давидчук  Ю.О., вчитель-логопед  ЗДО №4 «Ластівка»,   ознайомила  учасників семінару  з досвідом роботи з використанням коуч-технології, одним з інноваційних методів  в системі роботи  вчителя-логопеда з батьками.

Цікавим та  корисним для подальшої роботи логопедів-практиків був майстер-клас Лічман Н.М. (ЗДО № 24) та Алєшкової  І.Е.  (логопункт відділу освіти (ЗОШ № 10), в ході якого вони продемонстрували  елементи коуч-технології  в консультуванні батьків дітей-логопатів  під час виготовлення буклетів в техніці колажу.

           Плідна співпраця та багато позитивних емоцій – чудовий результат роботи справжніх професіоналів!

 


 
Переглядів: 38 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz