MENU
Головна » 2017 » Сентябрь » 14 » Перемога Рожевих слонів на Міжнародному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»
16:01
Перемога Рожевих слонів на Міжнародному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»

В День свята українського кіно Міжнародний дитячий, молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв  «Кришталеві джерела» запросив  юних аматорів з різних куточків України  до міста Києва  для підведення підсумків і нагородження переможців.

            У синій залі Палацу кіно Кришталева зіронька Марійка разом з організаторами фестивалю  привітали гостей  і запросили до перегляду відео з історії  життя  «кришталевців».

             Урочисте відкриття  свята,   екскурсія до кіностудії Олександра Довженка,  відвідування музею, покладання квітів у пам’ятників видатних українських діячів кіномистецтва, цікава прогулянка по Києву, зустріч з друзями запам’ятаються Рожевим слоненятам ((народна студія ТБ і преси  «Рожевий слон» Центру дитячої та юнацької творчості  м. Добропілля)   надовго.  

            Члени журі одинадцять разів  запрошували для нагородження дипломами Лауреата і Дипломанта  вихованців  студії в номінаціях «Кіно», «Телефільм», «Радіо»,  «Фото».   Найкращі роботи:  радіопередача  «Подвір’я мого дитинства», телепрограми «Все залежить від нас», «Відмінникам проїзд безкоштовний», соціальні ролики (їх було шість),  фотороботи «Нарівні з чоловіками», «Єднання душ», «І над копром дмухали вітри полиновим запахом», «Погляд шахтаря», «Шахтарський край – моя земля», «Дерева також плачуть»  получили  найвищу оцінку від поважних  голів  журі:  Колесника О. А., заслуженого артиста України, Странадко Е. М., голови правління Національної спілки фотохудожників України.

Стомлені, але з чудовим настроєм повернулися Рожеві слони до рідного міста Добропілля.

Переглядів: 87 | Додав: Anna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

uCoz